Bir başka WordPress sitesi

Home Başkan

Başkan

Kılıç, CRM ve Dijital Pazarlama alanlarında profesyonel yönetici olarak Metro Cash&Carry, Sif JCB Construction Machine, Altıncı Cadde, Speak Group, Körfez GYO bünyesinde ulusal ve uluslararası pazarlarda uzun yıllar çalışmıştır.

Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek değer önerilerinin hazırlanması, iş modellerin kurulması ve stratejik iş geliştirme faaliyetleri odaklandığı alanlardır.


Kazandığı bilgi ve tecrübeler ile Girişim Sermayesi sektöründe birçok kurumun Yönetim Kurulunda yer almış ve ayrıca Sivil Toplum Kuruluşlarında sektörün ilerlemesi için öncü faaliyetlerde bulunmuştur.  

2007 yılından itibaren girişimlerde bulunmuş ve yatırım almış olup, Teknoloji Girişim Sermayesi yatırımları konusunda uzmanlaşmıştır. Teknolojinin Ticarileştileştirilmesi alanında The University of Texas at Austin IC2 Institute eğitim almıştır.
Halen GİSED Girişim Sermayesi Fonları Derneği Başkanı olan Kılıç, Akıllı Şehirler Komitesi Başkanı olarak MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmekte ve GPAS (Global Participation Finance Summit) Küresel Katılım Finans Zirvesi Yürütme Kurulu Başkanlığı devam etmektedir.   

Kılıç, Işık Üniversitesi Matematik Lisans ve Marmara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) Yüksek Lisans diplomalarına sahiptir. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünde Yönetim Organizasyonu alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.